Sen Youtube Pazarlama hakkında bilgi İstermisiniz

. Aşağıdaki bilgiler size sunmak ve müşteri tabanınızı büyütmek için ne pazarlamak için Youtube kullanmanıza yardımcı olabilir senin problemin. Böyle bir popüler web sitesi var olduğundan, çok geniş ve farklı bir kitlenin erişimine sahip olabilir. bu büyük hizmetten yararlanmak için bu makaleyi okuyun

youtube marketing

Düzenli Youtube sayfasını güncelleme. Eğer aboneler en az günde bir kez Youtube kontrol etmenizi bulursanız her sabah yeni bir güncelleme yayınlamak çekinmeyin. Abonelerinizin çok sık Youtube kontrol etmek olasıdır değilseniz, çok fazla güncellemelerinizle taşmasını önlemek için bir haftalık güncelleme paylaşır.

youtube marketing

Iş piyasasına Youtube kullanırken, her zaman profesyonel bir şekilde göndermek için unutmayın. Youtube oldukça rahat olsa da, kendiniz gönderme fazla gevşek hale izin vermeyin. Eğer profesyonel kalırsanız daha iyi bir itibar geliştirecektir.

Eğer sorun kazanıyor takipçileri yaşıyorsanız, onların "gibi" karşılığında bir piyango sunabilir. Sadece şirketinizin sayfasında bir sekmede piyango yerleştirmek ve sayfanızı ister sadece edenler yarışma için uygun olacağını belirterek, onların e-posta adresi ile doldurun var.

Youtube sayfasında özel sekmeleri olun. Otomatik olarak birkaç sekme öncelikle bir sayfa oluştururken sizin için ayarlanmış olacak, ancak yaratıcı almak ve kendi birkaç eklemek mümkündür. Örneğin, değerli bulduğu bilgilere bağlantılar içeren bir sekme dahil düşünüyorum.

Youtube tutunun yarışmalar. yarışmalar Holding ve eğlenceli ödüller uzağa insanlar Youtube sayfayı beğenmek mi almak için harika bir yoldur. İnsanlar özgür ödüller seviyorum ve size Daha fazla takipçi kazanmak yardımcı olabilir. Yarışma bitirmek ve sadece sayfa gibi insanlar girmek sağlayacak bir tarihi belirleyin.

Youtube sayfasını gerçekten güçlü bir tema verin. ne hakkında bilmek ve sayfanızın grafiksel görünüm içinde teslim. Unutmayın, yeni Youtube misafirler üzerinde mükemmel bir ilk izlenim bırakmaya az bir şans var. Gerçek fanlar bunları açmak için öncelikle sayfa yükten teslim etmek lazım.

Youtube mesajların her birine değer ve alaka eklemeyi deneyin. Diğer bir deyişle, tüm takipçileri bu sadece bir yardımcı ipucu veya tavsiye biraz olsa bile, sizin gönderilen bir şeyler kazanmak gerek. Ancak bir satıcı çok fazla olmayın, ya da insanlar Güncelleştirmelerinizin yorgun alacak.

Böyle yazının en iyi türde veya içeriğin en iyi türü veya yayınlamak için en iyi zaman olarak, bir şeyin "en iyi" sitesindeki zaman, zaten artık iyi olacak. Niye ya? Rakibiniz da o Internet yazıyı okumuş ve onu takip edecek çünkü. Hedef kitlenizi Araştırma ve kendi kişisel "iyilerini" anlamaya.

Artık bildiğiniz üzere, Youtube pazarlama, işletmenizin büyümesine yardımcı son derece avantaj olabilir. Bu kolay olmayacak, ve dahil olan çok iş var, ama daha önce verilen bilgiler kullanıyorsanız, sizin için çalışmaz hiçbir neden yoktur. söz ipuçlarını uygulayın ve tamamen yeni bir seviyeye işinizi almak Artık kendi kitleye yönelik bu teknikleri hedef gerekir. Youtube pazarlama ile başlayan önce, bu konuda daha fazla bilgi edinmek. Artık kendi kitleye yönelik bu teknikleri hedef gerekir. Youtube pazarlama ile başlayan önce, bu konuda daha fazla bilgi edinmek.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Sen Youtube Pazarlama hakkında bilgi İstermisiniz”

Leave a Reply

Gravatar